Sklepy stacjonarne
 
Bydgoszcz
Centrum FAKTORIA
ul. Gdańska 138-140
tel. 885 853 486
 
godziny otwarcia:
pn - pt: 8:00 - 20:00
sb: 8:00 - 16:00
ndz: zamknięte
 

Gdańska 138-140 - to tu powstał pierwszy sklep sieci Ekozakupy.pl. Nie trudno go znaleźć – mieści się on w Centrum Handlowym Faktoria, zlokalizowanym u zbiegu dwóch ważnych i ruchliwycg ulic Bydgoszczy – Gdańskiej i Kamiennej; na granicy dzielnicy Śródmieście i Osiedla Leśnego. Do dziś jest to najbardziej rozpoznawalna lokalizacja, zarówno wśród sklepów pod naszym szyldem, jak i spośród wszystkich sklepów ekologicznych w mieście. W pasażu Faktorii nasz punkt sąsiaduje ze sklepami różnorodnych branż, odwiedzanych przez różnorodne grupy klientów. Z zaciekawieniem zaglądają oni do naszego sklepu, często już potem do niego wracając jako nasi stali klienci.
 
 
Bydgoszcz
Park handlowy BALATON
ul. Skłodowskiej-Curie 33
tel. 781 710 097
 
godziny otwarcia:
pn - pt: 8:00 - 20:00
sb: 8:00 - 16:00
ndz: zamknięte
 
2
Skłodowskiej-Curie 33 - to punkt mieszczący się w nowo wybudowanym Parku Handlowym Balaton. Z uwagi na wygodę naszych klientów, przeniesiony został tu sklep z pobliskiej lokalizacji przy ul. Bałtyckiej 64a. Park Handlowy Balaton mieści się w samym centrum Osiedla Bartodzieje w Bydgoszczy, będąc jednocześniem idealnym miejscem na zrobienie ekologicznych zakupów dla mieszkańców sąsiednich osiedli Bielawy oraz Skrzetusko. Dwupoziomowy budynek, skupiał będzie funkcje handlowo-usługowe, oferując produkty i usługi codziennego użytku w popularnej w ostatnim czasie formie 'convenience' - niewielkiego centrum kompleksowych, wygodnych zakupów. Takie umiejscowienie to dla nas niewątpliwa zaleta, która nie tylko ucieszy naszych stałych klientów którzy zyskają bliskość komplementarnych punktów usługowo-handlowych, ale również pozwoli zainteresować naszą ofertą nowe osoby odwiedzające Park Handlowy. Dodatkowe atuty tego punktu to dogodny układ komunikacyjny z dużą ilością miejsc parkingowych oraz odrębnym wejściem do lokali bezpośrednio z parkingu. Nowo otwarty sklep o powierzchni 83 m2 zaoferuje zaś ponad 3 000 artykułów, w większości certyfikowanych, pochodzących z różnych stron świata. Nie zabraknie również lokalnych produktów ekologicznych, w tym warzyw, owoców, pieczywa, mięsa i nabiału.
 

 
Bydgoszcz
ul. Ku Wiatrakom 42
tel. 781 710 095
 
godziny otwarcia:
pn - pt: 8:00 - 20:00
sb: 8:00 - 16:00
ndz: zamknięte
 
2
Ku Wiatrakom 42 - tu mieści się najnowszy sklep sieci Ekozakupy.pl. Do atutów nowej lokalizacji z pewnością zaliczyć możemy umiejscowienie w pasażu handlowym obok licznych, niekonkurencyjnych punktów usługowo-handlowych. Pasaż mieści się u zbiegu ulic Ku Wiatrakom i Wojska Polskiego; blisko przystanków autobusowych i tramwajowych, w sąsiedztwie liczny małych firm oraz w otoczeniu dużego osiedla mieszkaniowego - bydgoskich Kapuścisk. Jest to dogodne miejsce na zrobienie zakupów również dla mieszkańców sąsiadującego osiedla Wyżyny. Staramy się aby każdy kolejny punkt był jeszcze doskonalszy od poprzedniego, dlatego sklep ten oferuje więcej świeżych warzyw i owoców oraz pieczywa. Na życzenie klienta kroimy tu świeże wędliny i sery w plastry. Mamy nadzieję, iż nieco zmieniona aranżacja sklepu i sposób ułożenia towaru zadowoli naszych klientów i sprawi, że zakupy w naszych sklepach będą jeszcze bardziej przyjemne i łatwe.
 

 
Warszawa
ul. Al. Rzeczpospolitej 23
885 854 111
 
godziny otwarcia:
pn - pt: 8:00 - 20:00
sb: 8:00 - 16:00
ndz: zamknięte
 
2
 
Na popularnym osiedlu mieszkaniowym w Warszawie, zwanym Miasteczkiem Wilanów, powstał kolejny, czwarty już sklep sieci. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu miasteczka - przy Alei Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej. Znajdzie się w sąsiedztwie innych, znanych sklepów sieciowych, w lokalu umiejscowionym w przyziemiu budynku mieszkalnego należącego do jednego z tutejszych miniosiedli. Eko-specyfikę sklepu podkreśli wejście z bogatego w zieleń ganku, otoczonego efektownymi fontannami.

W lokalu o powierzchni ok 80m2, znaleźć można 3000-4000 produktów, z których większość to produkty certyfikowane. Wśród kategorii tworzących ofertę sklepu, znajdą się artykuły dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W ofercie nie zabraknie warzyw, owoców, nabiału, mięsa czy przypraw, a wśród nich zarówno produktów regionalnych, jak i egzotycznych, pochodzących z dalekich zakątków świata. Dostępny będzie również szeroki asortyment kosmetyków i naturalnych artykułów drogeryjnych. W planach jest również sprzedaż ekologicznego wina. Układ sklepu będzie prosty i przejrzysty, alejki szerokie i wygodne dla klientów - szczególnie dla mam z wózkami. Dobre oświetlenie artykułów, łatwa dostępność na półkach i rozmieszczenie ich tematycznie sprawi, że klient będzie czuł się tu komfortowo. Pomoże w tym również estetyczny i przyjazny wystrój, podkreślający charakter sklepu Ekozakupy.pl.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl